top of page

kuchnia ogrodowa "one"

ONE to zupełnie nowa koncepcja gotowania na zewnątrz. Dzięki temu, że z każdej strony wygląda tak samo dobrze stanie się tak samo jak kuchnia w domu - centrum wydarzeń. Na przyjęciu w ogrodzie, urodzinach dzieci lub relaksującym wieczornym posiłku z przyjaciółmi, będzie tworzyć niezapomnianą atmosferę Twojej imprezy, ze świetną rozmową i oczywiście doskonałym jedzeniem.

Kuchnia ogrodowa ONE została zaprojektowana jako wyspa kuchenna z dużą powierzchnią do przygotowania posiłków oraz jest wyposażona w sprzęty niezbędne do gotowania na zewnątrz. Po dostawieniu stołków staje się miejscem do spożywania posiłków a podczas przyjęć z przyjaciółmi miejscem barowym.

Kuchnia zewnętrzna ONE w standardzie została wyposażona w duży zlewozmywak, wykonany z tego samego materiału co blat, baterię zlewozmywakową z prysznicem oraz praktyczny grill gazowy z regulacją mocy. Dolna półka pomieści naczynia, produkty spożywcze oraz w razie potrzeby kosz na butlę gazową.

Każdy ma inne preferencje kulinarne , dlatego poza standardowym wyposażeniem, oferujemy szeroki wybór opcji wyposażenia.

Na Twoje życzenie, kuchnię ONE można rozbudować o palniki gazowe, płytę indukcyjną, teppanyaki oraz inne rodzaje grilli gazowych, elektrycznych i na węgiel drzewny.

kuchnia ogrodowa one 1 marble eternal gold - Instone.jpg

trwałość

Aby Twoja kuchnia ogrodowa wytrzymała długie lata, blat wykonany został z najbardziej odpornego materiału jaki można zastosować w kuchni - z włoskiego gresu porcelanowego, zwanego też spiekiem kwarcowym. Jest odporny na zarysowania, słońce i deszcz oraz duże różnice temperatur. Przez to jest łatwy w utrzymaniu czystości nawet przy intensywnym użytkowaniu.

PRZEJDZ DO SKEPU
kuchnia ogrodowa one 2 marble eternal white - Instone.jpg

ELEGANCKIE WYKOŃCZENIE

Do wykonania konstrukcji nóg i półki zastosowane zostało najtwardsze europejskie drewno, twardsze od dębu i buku - robinia akacjowa. Przy produkcji zadbano aby każdy detal wyglądał pięknie. Dlatego jest on poddawany ręcznej obróbce końcowej oraz zabezpieczony specjalnym lazurem.

Zobacz który kolor jest twoim ulubionym

Wybierz swoją kompozycję kolorystyczną

PRZEJDZ DO SKLEPU
Kuchnie ogrodowe skep
bottom of page